Registrace - Dobrovolníci - Letní tábory, Léto 2024

Registrace dobrovolníků (vedoucích, crew) na letní tábory.

Děkujeme za zájem o přihlášení na tábory Word of Life. Pomocí tohoto formuláře je možné se přihlásit na turnus Léto 2024.

Jméno a příjmení
Kontaktní údaje a adresa

Pro zpracování přihlášky potřebujeme Tvoje kontaktní údaje.

Zkontrolujte správně zadanou adresu. Na tento email pošleme další informace pro dobrovolníky.

Pokud máte Facebook nebo Instagram, uveďte vaše uživatelské jméno.

Osobní údaje
Pro nezletilé

Pokud jste mladší v době tábora než 18 let, vyplňte tyto informace.

Informace k letním táborům

Uveďte termíny letního tábora, na který máte zájem přijet.

Zaškrněte data těchto školení, abychom věděli, že s vámi můžeme počítat. Účast na těchto školeních je nezbytná k tomu, abyste s námi v létě mohli sloužit. Omluva z účasti na těchto školeních je možná jen z vážných důvodů, které je potřeba zmínit dole v poznámce.

Účast na školení je nezbytná k tvojí službě na táborech. Omluva z účasti je možná jen z vážných důvodů, prosím uveď je do tohoto pole.

Uveďte svoji velikost táborového trička.

Dobrovolník

Uveďte všechno, co si myslíte, že by se dalo díky vaší zkušenosti a vzdělání využít během tábora. Např.: hudební talent, překladatelská zkušenost, zdravotní kurz,...

Napište osobní svědectví, jak jste uvěřili, a jak aktuálně pracuje Bůh ve vašem životě. Pokud jste už s námi sloužili v minulých letech, stačí napsat jen ve zkratce.

Uveďte název sboru /církve, kterou navštěvujete.

Vyberte si v jaké pozici byste si s námi přáli sloužit. Vaše přání bude zohledněno a budeme se mu snažit podle možností vyhovět. Není ale garantováno, že v této pozici sloužit nezbytně budete.

Doplňující informace

Máte-li nějaká další přání, či jakékoliv další poznámky k přihlášce, napište je zde.

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností Word of Life ČR, z.s., která zpracovává osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, tj. se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. a s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679. Více informací